Jdi na obsah Jdi na menu
 


ObrazekTuto stránku jsem chtěla věnovat bylinkám, jejich léčivé síle a použití při hubnutí. Těm co se rozhodnou začít hubnout, ale i těm kdo to vůbec nepotřebují bych chtěla připomenout návrat k přírodní lékárně našich babiček a prababiček. Já jsem vyrůstala v prostředí takových milých čarodějek, takže se mi v paměti vybavuje vůně pytlíčků zavěšených na trámech půdy. Ale také i vůně horkých bylinkových čajů. Neexistovalo, že by někdo běžel při nějakých potížích do lékárny pro nějaký super zázračný, drahý zahraniční výrobek. Vždy posloužila především domácí produkce bylinek na konkrétní problém. Pokud nebyl po ruce domácí čajík, tak se koupil v lékárně. Na všechno měla babička rostlinku ať to byl průjem, zácpa, kašel, močové potíže, vysoký či nízký krevní tlak apod. Ve výčtu nemocí by se dalo pokračovat. Jen pro zajímavost, když jsem dostala teploty přišel na řadu křen svařený v mléce, do hodiny bylo po teplotě, jelikož jsem padala kudy chodila, pořád bylo něco vymknuté nebo naražené, přišly na řadu zábaly z křenových listů. Úžasná věc, kdo nevyzkouší nepochopí. Ale vraťme se k hubnutí. Jak je nám všeobecně známo, pitný režim je při procesu hubnutí velmi důležitý, ale nejen při něm. Všechny jsme určitě zažily problémy s vyprázdňováním. V následujícím výčtu bylin si každá určitě tu svou, která jim pomůže najde. Já osobně nejsem příznivec pití vody z vodovodu, ale ani balené vody. Takže svůj pitný režim řeším pitím čaje. Vařím si ho dopředu, aby vychladl. Míchám si směsi ze své, ale i koupené produkce. Docela jsem si oblíbila zelený, ale kvalitní zelený, sypaný čaj s medem. Pokud si začnete spařovat byliny, můsíte je obměńovat, Obrazekaby nedošlo k návyku. Musím také dodat, že nevím co je rýma, kašel. Ani si nevzpomínám kdy jsem měla chřipku nebo byla jinak nemocná. Bude to asi i tím, že konzumuji hodně ovoce a zeleniny. Navíc, nechci působit nikterak konzervativně, jsem opět zase odpůrce různých multivitamínových doplńků typu Centrum, Calibrum atd. Hodně jsem se o účinky těchto přípravků zajímala a snad mi dají i některé z vás zapravdu, že jak je pozřete, tak je vyloučíte. Takže pokud vás pití bylinek aspoň trochu zaujalo, podívejte se na další stranu, která obsahuje bylinkář.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Blood Power : Blood pressure table

(Aroonomext, 8. 10. 2018 8:23)

Poids est comment dur votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque culture votre determination bat, il pompe le sang par de vos arteres a la reste de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/tadalafil-serotonin/

Blood Pressing : Blood turn the heat on plan

(Alyloalliace, 30. 7. 2018 3:09)

Torsion bras de quelqu'un est comment calleux votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque set votre manque de sensibilite bat, il pompe le sang a tous egards vos arteres a la vacances de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/fausse-ordonnance-cialis/

Bylinky

(Radim, 8. 5. 2014 21:49)

Jak napomáhají zhubnout bylinki

bylinky na hubnutí

(Radim, 8. 5. 2014 21:46)

Jak se uzivaji

bylinky

(Fataway, 1. 6. 2008 1:04)

Taky jsem měl babičku se špajzkou plnou pytlíčků.
Dožila se 90-ti v plné síle.VZPOMÍNÁM DENNĚ.